بیوگرافی

بیوگرافی هدی زین العابدین بازیگر زن

این پست را ارزیابی کنید

بیوگرافی هدی زین العابدین بازیگر زن

بیوگرافی هدی زین العابدین بازیگر زن

بیوگرافی هدی زین العابدین بازیگر زن

بیوگرافی هدی زین العابدین

هدی زین العابدین متولد ۱۱ تیر ۱۳۶۸ در کرج، بازیگر است…

فارغ التحصیل رشته گرافیک می باشد، فعالیت خود را بعنوان مدل تبلیغاتی در تیزرها شروع کرد و حالا بازیگری سینما و تلویزیون است و به عکاسی هم علاقه دارد.

 

خانواده

هدی در یک خانواده ۵ نفره بدنیا آمده و یک برادر و یک خواهر نیز دارد، پدرش مغازه دار و شغل آزاد و مادرش خانه دار دار بود که مدت هاست فوت کرده است.

بیوگرافی هدی زین العابدین بازیگر زن

شروع با مدلینگ

فعالیت خود را از نوجوانی با حضور در عرصه مدلینگ شروع کرد و همچون مهدی پاکدل دیگر بازیگر مشهور از راه تبلیغات و تیزرهای آگهی وارد عرصه بازیگری شد.

او مدتی مدل تیزرهای تبلیغاتی کارخانه برنج آوازه بود.

 

ورود به بازیگری

اولین بار در سال ۱۳۸۴ وقتی ۱۶ ساله بود در یکی دو سکانس فیلم خانه روشن به کارگردانی وحید موسائیان جلوی دوربین رفت تا اینکه مدتی درگیر کار تبلیغاتی شد.

بیوگرافی هدی زین العابدین بازیگر زن

از تلویزیون تا شهرت

سال ۱۳۸۸ در ۲۰ سالگی با سریال آشپزباشی وارد قاب تلویزیون شد.

سپس در سال ۸۹ در تله فیلم مانی حقیقی بنام چمدان بازی کرد اما اولین تجربه حرفه ای اش را بازی در سریال سقوط یک فرشته در سال ۹۰ میداند.

او در سریال سقوط یک فرشته در نقش فاطمه به شهرت رسید.

 

مطالعات برای بازیگری

میگوید جهان گسترده بازیگری باعث شد وارد حوزه مطالعه این رشته شوم، نه مطالعه از نوع ورق زدن کتاب، البته کتابخوانی هم داشتم ولی مطالعه از نوع بصری بیشتر بود.

یعنی دقتم به دنیای اطرافم پر رنگ تر شد، دیگر از کنار آنچه پیرامونم میگذشت بی تفاوت نمیگذشتم که باعث شد نگاه و نگرشم به آدم ها عوض شد.

بیوگرافی هدی زین العابدین بازیگر زن

همسر زین العابدین

خانم هدی زین العابدین هنوز ازدواج نکرده و مجرد میباشد.

 

حضور شرافتمندانه در بازیگری

جهان هنری یک جهان بی کرانه است و هیچ حدی و مرزی ندارد.

همیشه به هنر بازیگری علاقمند بودم؛ راهی که توانستم از طریق آن به دنیای تصویر و تلویزیون سینما ورود کنم؛ این راه بود که فکر کنم از خیلی از راه های دیگر شرافتمندانه تر است!

مضاف بر اینکه باعث شد خود را در معرض یادگیری قرار دهم؛ با خیلی تکنیک‌ ها که پیشتر برایم ناشناخته بود، آشنا شوم که از این جهت خیلی خوشحال هستم.

بیوگرافی هدی زین العابدین بازیگر زن

از شبکه خانگی تا نامزد

خانم زین العابدین در مجموعه نمایش خانگی هم با حضور در سریال قلب یخی ۳ در سال ۹۱، سریال شوخی کردم مهران مدیری سال ۹۲ و مجموعه رقص روی شیشه در سال ۹۷ تجربه موفقی بدست آورد.

او در جشنواره فیلم فجر سال ۹۶ کاندیدای بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم عرق سرد بود که در نهایت این جایزه به سحر دولتشاهی رسید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن