خبر ها

موشک‌هایی که قیمت آن‌ها به۱۰۰ دلار نمیرسد«گنبد آهنین»را به تمسخر گرفته‌اند

این پست را ارزیابی کنید

موشک‌هایی که قیمت آن‌ها به۱۰۰ دلار نمیرسد«گنبد آهنین»را به تمسخر گرفته‌اند

 

موشک‌هایی که قیمت آن‌ها به۱۰۰ دلار نمیرسد«گنبد آهنین»را به تمسخر گرفته‌اند«رسول سنایی‌راد» با بیان اینکه کابینه فعلی رژیم صهیونیستی، کابینه‌ای با رویکرد «مشت آهنین» است، اظهار کرد: این کابینه امروز در برخورد با واقعیت دچار بحران هویت شده که اولین مرحله این بحران، استعفای وزیر جنگ رژیم صهیونیستی است.

وی با بیان اینکه تصور صهیونیست‌ها این بود که با سیاست مشت آهنین و برخورد خشن می‌شود با مقاومت مقابله کرد، افزود: حمله موشکی به سرزمین‌های اشغالی، شکنندگی صهیونیست‌ها در برابر مقاومت و تغییر موازنه قوا به نفع مقاومت را نشان داد.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا ادامه داد: امروز شرایط ظالمانه تحمیلی بر مقاومت، عمق مردمی آن‌ها را تقویت کرده به نحوی که بلافاصله پس از اقدام متحورانه مقاومت در شلیک موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی، راهپیمایی با شکوه مردمی در غزه نشان داد که بدنه مردمی فلسطین همراه مقاومت است.

سردار سنایی‌راد در پایان گفت: گنبد آهنین که جزو پرهزینه‌ترین اقدمات ارتش رژیم صهیونیستی محسوب می‌شود توسط موشک‌های مقاومت فلسطین که گا‌ها قیمت آن‌ها به ۱۰۰ دلار هم نمی‌رسد، به تمسخر گرفته شده است.

مطالب پیشنهادی

[newsbox display=”category” cat=”159″ number_of_posts=”2″]

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن